دستگیری آخرین عضو باند راهزنان مسلح در كرمان

 

آخرین عضو باند راهزنان مسلح كه با سد كردن راه اتوبوس بین شهری و زخمی كردن ۵ نفر از مسافران با گلوله، از ۳سال پیش تحت تعقیب بود، در رودبار كرمان دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، سرهنگ منصوری، فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد كرمان درباره دستگیری آخرین عضو این باند خشن گفت: عصر روز ۲۵ شهریور سال ۸۷ راكبان ۳ دستگاه موتورسیكلت در حالی كه نقاب به چهره و سلاح به دست داشتند، راه یك اتوبوس مسافربری را در محور زاهدان ـ بندرعباس سد كردند.

منصوری افزود: راننده كه جان مسافران را در خطر می دید، اتوبوس را در حاشیه جاده متوقف كرد.

در همین موقع مردان مسلح كه ۴ نفر بودند، با تهدید راننده و مسافران، از آنها خواستند پول و اموالشان را از پنجره های اتوبوس بیرون بیندازند و بعد یكی پس از دیگری از اتوبوس پیاده شوند؛ در غیر این صورت كشته می شوند.

فرمانده انتظامی عنبرآباد تصریح كرد: وقتی راننده و مسافران در برابر سارقان مسلح مقاومت كردند، آنها با شلیك گلوله و ایجاد رعب و وحشت وارد اتوبوس شدند و پس از سرقت ۵ گوشی تلفن همراه فرار كردند.

وی افزود: ماموران گشت انتظامی هنگام عبور از آن حوالی، متوجه ماجرا شده و به كمك مسافران شتافتند و ۵ نفر از آنها را كه با شلیك گلوله زخمی شده بودند، به بیمارستان منتقل كردند.

دستگیری ۳ سارق

منصوری ادامه داد: با اطلاعات به دست آمده از شاهدان حادثه، جستجو برای دستگیری ۴ سارق مسلح آغاز شد تا این كه بعد از ۵ ماه، سرنخ هایی به دست آمد كه نشان می داد سارقان به كرمان بازگشته اند.

با مشخص شدن این موضوع، مخفیگاه متهمان شناسایی و ۳ نفر از سارقان مسلح دستگیر شدند. این مقام پلیس افزود: این ۳ سارق در بازجویی به سرقت مسلحانه از مسافران اتوبوس اعتراف كردند.

 

دستگیری آخرین متهم پس از ۳ سال

منصوری گفت: ۳ سارق مسلح كه سابقه دار بودند، با قرار قانونی روانه زندان شدند و جستجوها برای دستگیری آخرین عضو فراری باند ادامه یافت تا عاقبت پس از ۳ سال، روز چهارشنبه گذشته ماموران اطلاع یافتند الیاس ـ متهم فراری ـ به رودبار كرمان بازگشته و به زندگی پنهانی اش ادامه می دهد.

این مقام پلیس خاطرنشان كرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی قضایی به خانه وی اعزام شدند و او را دستگیر كردند.

 

۱۲ سابقه كیفری در پرونده متهم

متهم دستگیر شده در بازجویی گفت: ۱۲ سابقه كیفری در زمینه سرقت مسلحانه، درگیری با ماموران انتظامی، خرید و فروش مواد مخدر و جعل اسناد دولتی دارم. سال ۸۷ پس از آشنایی با ۳ سارق حرفه ای و تشكیل باندی، فعالیت های مجرمانه مان را شروع كردیم.

وی افزود: ابتدا نقشه سرقت مسلحانه از اتوبوس ها را طراحی كردیم ولی در اولین مرحله فقط ۵ دستگاه تلفن همراه دزدیدیم و با زخمی كردن ۵ مسافر فرار كردیم پس از آن با دستگیری همدستانم من به زندگی پنهانی ام ادامه دادم.

بنابر این گزارش، آخرین عضو باند سارقان مسلح با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات از وی ادامه دارد..... / گزارش : جام جم آنلاینتاريخ : | | نویسنده : andiaweb |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.