دستگيري مرد رواني در مترو

پسر جواني كه وارد يكي از ايستگاه‌هاي مترو‌ي تهران شده و با رها كردن سگ، براي مسافران و كاركنان، ايجاد رعب و وحشت كرده بود، دستگير شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

 رسيدگي به اين پرونده روز هفتم تير هنگامي در دستور كار ماموران كلانتري 118 ستارخان تهران قرار گرفت كه نماينده حقوقي متروي تهران با حضور در مركز پليس عليه يك پسر جوان و سه عضو يك خانواده كه با رها كردن سگ در ايستگاه مترو راه ورود و خروج مسافران و كاركنان آنجا را بسته و با تخريب شيشه‌هاي محل، براي مردم رعب و وحشت ايجاد كرده بودند، شكايت كرد.

در پي اين شكايت با دستور بازپرس توفاني، رييس شعبه 12 دادسراي ناحيه 2 تهران ماموران كلانتري 118 ستارخان تحقيقات گسترده‌اي را براي دستگيري مهاجمان آغاز كردند.

 

وحشت در ايستگاه متروي تهران

ابتدا ماموران با حضور در اين ايستگاه مترو به تحقيق از كاركنان آنجا پرداختند و معلوم شد، چند روز پيش مرد جواني پس از درگيري با ماموران حراست مستقر در مترو به آنها حمله كرده و قصد جانشان را داشته‌ است كه در همين موقع دو جوان ديگر نيز در حالي كه يكي از آنها يك قلاده سگ همراه داشته، وارد ايستگاه مترو شده و راه را بر كاركنان و مسافران بسته‌اند.

در ادامه مرد مهاجم با رها كردن سگ در محوطه ايستگاه باعث رعب و وحشت مسافران شده و سپس به سمت دختر جواني حمله كرده كه ماموران با وي درگير شده و دختر مسافر را نجات داده‌اند.

در حالي كه تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت ماموران اطلاع يافتند متهمان فراري حوالي ميدان آزادي تهران زندگي مي‌كنند.

 

دستگيري چهار متهم

به اين ترتيب، دو روز پيش ماموران مستقر در متروي تهران همراه ماموران كلانتري 118 ستارخان با ورود به مخفيگاه متهمان، آنها را شامل پدر و دو فرزندش و يك مرد جوان ديگر، دستگير كردند.

متهمان با انتقال به كلانتري 118 ستارخان در بازجويي به تناقض گويي پرداختند. اين در حالي بود كه بازبيني دوربين‌هاي مداربسته در ايستگاه متروي تهران نشان مي‌داد مرد ميانسال و يك پسر جوان در حال رها كردن سگ در ميان مسافران و كاركنان مترو بوده‌اند و يكي از دو جوان ديگر كشيك مي‌داده و ديگري در حال تخريب شيشه واگن‌هاي قطار مترو بوده است.

متهمان در ادامه ادعا كردند، ديوانه‌اند و روز حادثه متوجه اعمال خشونت آميز خود نبوده‌اند.

معاينات پزشكي قانوني نشان داد فقط مرد ميانسال مشكل روحي و رواني داشته و سه جوان ديگر در سلامت كامل رواني‌ به سر مي‌برند.

به اين ترتيب با دستور قضايي مرد ميانسال به يكي از بيمارستان‌هاي رواني تهران منتقل شد و سه جوان ديگر دوباره بازجويي شدند.

 

اعتراف جوان خشمگين

يكي از متهمان كه علي نام داشت و با رها كردن سگ در ايستگاه مترو باعث ايجاد ناامني و رعب و وحشت براي مردم شده بود، گفت: چند روز پيش از حادثه مقابل ايستگاه مترو منتظر برادرم بودم كه يكي از كاركنان مترو به حضور طولاني من اعتراض كرد و بر سر همين موضوع با هم درگير شديم.

وي اضافه كرد: به همين دليل درصدد انتقام‌ بودم تا اين كه تصميم گرفتم با رها كردن سگ در ايستگاه مترو، براي مسافران ايجاد مزاحمت كنم. ابتدا يك سگ خياباني را تحويل پدر ديوانه يكي از دوستانم دادم و با ادعاي اين كه پسرانش در مترو دعوا مي‌كنند، او را به سمت مترو فرستادم.

وي اضافه كرد: او با رها كردن سگ در ايستگاه مترو باعث وحشت كاركنان و مسافران شد و خودم نيز به مدت پنج دقيقه سگ را در سالن حركت مسافران رها كرده و باعث وحشت مردم شدم.

وي گفت: ماموران حراست و پليس مترو درصدد دستگيري من و مهار كردن سگ بودند كه، دوستانم كه دو برادر بودند به كمكم آمدند و مرا فراري دادند.

در پي اعتراف اين متهم، يكي از همدستان وي نيز در بازجويي اعتراف كرد شيشه واگن مترو را شكسته و ديگري خود را بي‌گناه دانست.

بنا بر اين گزارش، علي ـ متهم رديف اول ـ به اتهام اخلال در نظم عمومي، ايجاد مزاحمت، سلب آسايش و تخريب اموال عمومي، تهديد و ارعاب مردم با رها كردن سگ در مترو همراه دو متهم ديگر از سوي بازپرس توفاني، رئيس شعبه 12 دادسراي ناحيه دو تهران روانه زندان شدند.

تحقيقات تكميلي از متهمان ادامه دارد. افرادي كه از متهمان شكايت دارند، مي‌توانند به دادسرا يا كلانتري 118 ستارخان مراجعه كنند./جام جم آنلاینتاريخ : | | نویسنده : andiaweb |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.