علی دورانی, دبیر کل آباگران جهادی

 

احمدی نژاد با وسط کشیدن پای اصل کاری ها می خواهد گروکشی کند

شفاف: علی دورانی دبیر کل آباگران جهادی در گفت و گو با خبرنگار شفاف در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهور مبنی بر اینکه هرکسی در هرجایی به هر اندازه ای تخلف کرده بگیرند و با آن برخورد کنند،فحش به دولت هنر نیست اگر جرات دارند بروند سراغ همانهایی که اصل کاری هستند، گفت: آقای احمدی نژاد به تازگی بر روی وبلاگشان نیز مطلبی گذاشتند که پر از تناقض است و در واقع اینکه عدالت خوب است برای همه غیر از ما تنها پیامی است که از مطالب جدید آقای احمدی نژاد می توان نتیجه گرفت.

 

وی ادامه داد: بر فرض آنکه کسانی تخلفاتی در گذشته و یا حال داشته باشد یا اینکه تخلفاتشان بزرگتر و بیشتر هم باشد دلیلی نمی شود که ما در مورد قسمتی از متخلفین و متهمین که دوستان آقای احمدی نژاد هستند درهای عدالت را ببندیم و با آنها برخورد نکنیم.

 

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه عمل احمدی نژاد مغایر با شعارهای عدالت محوریش است، تصریح کرد: متاسفانه علیرغم شعارهای عدالت محور آقای احمدی نژاد- و نظراتی که در طول ریاست جمهوری مخصوصا نزدیک انتخابات اعلام کرد و نظر برخی از مردم را به سوی خودش جلب کرد- در عمل می بینیم به هیچ عنوان آمادگی و ظرفیت انجام عدالت طلبی را ندارند و وقتی به سمت دوستان و نزدیکان آقای احمدی نژاد می روند وی آنها را  خط قرمز معرفی می کند و تهدید می کند که اگر با نزدیکان بنده برخورد کنید چنین و چنان می کنم.

 

دورانی با انتقاد از عدم معرفی اصل کاری ها از سوی احمدی نژاد، یاد آور شد: موضوع از این جهت نیز قابل توجه است که آقای احمدی نزاد اگر واقعا گزارش یا اسنادی در مورد تخلف شخص یا اشخاصی دارد وطیفه داردکه این را اعلام کند و در گذشته هم دیدیم ایشان اگر کسی را متخلف می دید نگه داشته بود تا به عنوان ابزار انتخاباتی و آن هم با بزرگنمایی و تخطئه و در بدترین موقع به اطلاع مردم می رساند.این جزو بزرگترین گناهی  است که آقای احمدی نژاد انجام می دهد و مردم هم نخواهند بخشید.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر ایشان آمار و اطلاعی از تخلفاتی دارد و یا اینکه افرادی را به عنوان متهمان پایمال کردن بیت المال می شناسد، باید آنها را به قوه قضاییه معرفی کند و در معرض اطلاع مردم هم بگذارد.اما اگر بخواهد  این مسایل را به عنوان گرو کشی مطرح کند جای تاسف دارد. مخصوصا اینکه این دولت با شعارهای عدالت طلبانه  بر روی کار آمده اما می بینیم آنجا که می باید ایشان عدالت را بپذیرد و وظیفه اصلی خود و رعایت شعارهایی که داده عمل کند برخورد پر تناقضی می کند و می گوید که متخلفین دیگری هم هستند چرا آمده اید سراغ دولت که این مسئله واقعا پذیرفتنی نیست.

 

دبیر کل آبادگری جهادی افزود: در تاریخ نیز این نوع نگاهها ثبت می شود و مردم با توجه به این رفتارها و شعارها چشم گوش خود را برای ریاست جمهوری باز میکند و اینکه برخی شعار بدهند و بعضی از مولفه های انقلاب را باز پروری و تکرار کند این کفایت نمی کند. باید در عرصه عمل، مواضع مختلف مدیریتی آن شخصی که می خواهد رییس جمهور آینده شود و توانمندی خود را در انجام شعارها و راهبرد خود در گذشته نشان داده باشد. چرا که در غیر این صورت مجددا دچار یک دولتی خواهد شد که گفتار و رفتارش متفاوت است  و روز به روز در بسیاری از حوزه ها علیرغم اینکه ظرفیت ها و بستر ها مناسبی داریم متاسفانه دچار عقب گردی هستیم.

 

دورانی اظهارات احمدی نژاد در خصوص اصل کاری ها را گرو کشی وی دانست و اظهارداشت: اصل کاری ها را یک نوع گرو کشی می دانم و معتقدم برخی از نظر آقای احمدی نژاد اصل کاری هستند و از نظر قوه قضاییه که مسئولیت برخورد دارد همین هایی که با آنها برخورد می شود اصل کاری هستند. سوال در اینجا است که این اصل کاری ها چرا الان در ذهن آقای احمدی نژاد آمدند و تا وقتی که نزدیکان ایشان مورد محاکمه قرار نگرفتند و دولت ایشان متهم به فساد اقتصادی نشده بود چرا این صحبت ها مطرح نبود و در حال حاضر هم اگر اصل کاری هست چرا اعلام نمیکنند.

 

وی تصریح کرد: درواقع باید گفت اصل کاری برای آقای احمدی نژاد اصل کاری نیست و ایشان می خواهد با اعلام این مسئله ذهنها را از این پرونده ها منحرف کند. کما اینکه اگر اصل کاری وجود داشته باشد و آقای احمدی نژاد هم بشناسد اتهامات ایشان دو برابر میشود چرا که هم نزدیکان ایشان متهم به فساد هستند هو م اینکه خود ایشان متهمانی را می شناسد که از مردم و قوه قضاییه لاپوشانی می کند و اعلام نمی کند..../شفافتاريخ : | | نویسنده : andiaweb |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.